Spider-Man: Miles Morales’te Spider-Verse Kostümü de Yer Alacak

Sony bugün, YouTube'da yayınlanan yeni bir videonun Spider-Man: Miles Morales'teki Spider-Verse kostümüne yer vereceğini duyurdu. Kostümle birlikte animasyonun en sevilen kısımlarından biri oyuna eklenecek.

Sony'nin 2018 yılında yayınladığı Spider-Man:Into the Spider-Verse (Spider-Man:Into the Spider-Verse) filminde görsel kalitesi, hikayesi ve birçok açıdan izleyiciyi memnun etmeyi başardı. Animasyon filmi, son yılların en iyi animasyon yapımları arasında gösterilmeye başlandı. Ancak bildiğiniz gibi Miles Morales karakterinin görüneceği tek yer animasyon filmle sınırlı olmayacak. Miles Morales, adından da anlaşılacağı gibi, Sony'nin yeni nesil grafiklerine sahip olacak Marvel's Spider-Man:Miles Morales oyununda da kendini gösterecek.

Örümcek Adam:Miles Morales yeni bir kostümle geliyor:Örümcek Adam:Miles Morales videoları animasyondan oldukça farklıydı. Aynı karakterin tasvir edildiği yapım, karakteri farklı bir şekilde, tamamen akıcı bir şekilde gösterdi. Bu, iyi animasyon yapan hafif durdurma hareketi benzeri stile uymuyordu. Elbette bahsettiğimiz şeyin bir oyun olduğunun ve animasyonla aynı olmayacağının farkındayız. Ancak Sony, oyunda böyle bir anlatı görmek isteyenler için yeni bir Spider-Verse kostümü duyurdu. Yeni kostümün adı da animasyonun adı olan 'Spider-Man:Into the Spider-Verse' olarak adlandırıldı.

Bunlara da Göz Atın

Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Rekoru Kıran Valheim, Dünyanın En Çok Oynanan 2. Oyunu Oldu

Valheim, eşzamanlı oyuncu sayısında yeni bir rekor kırdı. 502 bin oyuncuya ulaşan Valheim, dünyanın en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.