Lexus RX’in Black Line versiyonu Türkiye’de: İşte fiyatı

Japon otomotiv devi Toyota'nın premium kolu Lexus RX lüks SUV modelleri Türkiye'nin Black Line versiyonunda satışa sunuldu. Sportif bir stile sahip olan RX Black Line, 1 Aralık itibariyle 1 milyon 275 bin TL fiyatla Lexus Türkiye ile Showroomları'ndaki yerini aldı.

Yeni Lexus RX Black Line, Lexus'un siyah ve krom çerçeveli ayırt edici ön ızgarası çıkıyor. Ayrıca beş kollu koyu bronz 20 inç alaşım jantlar ve lake siyah aynalar gibi farklı detaylara sahip olan RX Black Line, Lexus'un detaylara verdiği önemi bir kez daha vurguluyor.

RX Black Line, aracın güçlü duruşunun altını çizen daha sportif bir tarzda sunulur. . Lexus RX Black Line'ın iç kısmında, Executive ekipmanlara özel yüksek kaliteli Pürüzsüz deri döşeme zarafeti tamamlar. Lexus RX Black Line versiyonu 238 HP gücünde 2.0 litrelik turbo motor ile satılacak ve bu özel seri sadece 1 yıl süreyle üretilecek.

Bunlara da Göz Atın

Avrupa’da ilk kez, hibrit ve elektrikli araç satışları dizelleri geride bıraktı

Jato Dynamics'in verilerine göre, Eylül 2020'de Avrupa tarihinde bir ilk yaşandı. İlk kez, aylık hibrit ve elektrikli araç satışları dizelleri geride bıraktı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.