OnePlus Watch Cyberpunk 2077 sürümü geliyor

Çinli teknoloji şirketi OnePlus'ın bir akıllı saati piyasaya sürmeye hazırlandığı uzun süredir söylentiler arasında. Markanın ilk giyilebilir cihazının Ekim ayında piyasaya çıkması gerekiyordu, ancak bu planların ertelendiği bildirildi. Son olarak Digital Chat Station'ın ortaya çıkardığı görüntüler, yakında çıkacak olan OnePlus Watch'un Cyberpunk 2077 için özel bir versiyonunun piyasaya çıkacağını gösteriyor. OnePlus Watch'un ilk olarak OnePlus 8T ile çıkacağı söyleniyor. Şirket, üretim zorlukları veya yazılım sorunları nedeniyle bu kararı terk etmiş olabilir. Hala OnePlus Watch'un nasıl görüneceğini bilmiyoruz, ancak önceki söylentiler şirketin dairesel bir kadran tasarımını tercih edebileceğini öne sürüyor. OnePlus geçtiğimiz günlerde 8T modelinin Cyberpunk 2077 versiyonunu tanıttı. Ortaya çıkan görüntüler, OnePlus'ın oyuna özel bir akıllı saat sürümüyle geleceğini gösteriyor.

Görüntüye göre OnePlus saat modelinin kayışı silikondan yapılmış gibi görünüyor ve bantta OnePlus ve Cyberpunk 2077 yazıyor.

OnePlus Watch, muhtemelen OnePlus 9 ile ilk çıkışını yapabilir. Bu, OnePlus 8T Cyberpunk 2077'den farklı olarak, oyuna özel smartwatch sürümünün oyun piyasaya sürüldükten sonra geleceğini gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.