Sıradışı tasarıma sahip akıllı saat Nubia Watch, küresel pazarlara geliyor

Nubia Watch'un dünya çapında 400 $ civarında fiyatlandırılması bekleniyor, ancak Kickstarter'daki ilk destekçiler akıllı saati sadece 200 $ 'a satın alabilecekler. Cihazın şu anda şirketin Çin'deki resmi mağazasında mevcut olduğunu belirtmek gerekir. Buradaki maliyet yaklaşık 220 dolar, bu da cihazın dünya pazarında satılacağı fiyatın neredeyse yarısı.

Akıllı saatin özelliklerini hatırlarsak Nubia Watch, kayışa sorunsuz bir şekilde uyan esnek 4.1 inç OLED ekrana sahip benzersiz bir tasarıma sahip. Cihaz eSIM'i destekler ve hücresel ağlar üzerinden arama yapabilir. Akıllı saat 28 Temmuz'da Çinli şirket tarafından tanıtıldı ve şimdi dünyanın her ülkesindeki kullanıcılar nihayet çalışırken onu deneyimleme şansına sahip olacaklar.

ZTE tarafından üretilen Nubia Watch akıllı saat modelinin Kickstarter bağış toplama kampanyası başarıyla taçlandırıldı. 8 Ekim'den itibaren, ilk müşteriler sipariş ettikleri cihazları almaya başlayacak ve akıllı saat ayın ilerleyen günlerinde küresel pazarlara girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.