PlayStation 5, Oyunları Ne Kadar Süre Oynadığınızı Gösterecek

Yeni bilgilere göre Sony, oyuncuların uzun süredir istediği 'oyun süresi' özelliğini PlayStation 5'te tanıtacak. Bu özellik sayesinde oyuncular, bir oyunu kaç saat oynadıklarını görebilecekler.

Sony'nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5, 12 Kasım'da belirli bölgelerde piyasaya sürülecek. Oyun konsolunun ülkemizde piyasaya çıkacağı gün 19 Kasım olacak. PlayStation 5'in çıkması için sadece birkaç gün kaldı. oyun konsolu ile ilgili bazı yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Sony'nin bize PlayStation 5 ile nasıl bir arayüz sunacağını yeni görmeye başladık. İşte Sony'nin yeni bir paylaşılan arayüz görselinde oyunculara sunacağı yeni bir özellik. Uzun zamandır oyuncuların istediği bu özellik, PC oyuncularının alışkın olduğu bir özellikti.

PlayStation 5 oyun süresini gösterecek:

Yayınlanan görselde de görülebileceği gibi Sony şimdi size bir oyunu ne kadar oynadığınızı göstermeye başlayacak. Bu özellik, yeni nesil oyunlarla PlayStation 4 oyunlarında kullanılabilir. Ancak, oyunu en son oynadığınız zaman da oyun saatinin yanında olacaktır.

Sony'nin PlayStation 5 ile sunduğu bu özellik, bilgisayar oyuncularının yıllardır aşina olduğu birçok platformda mevcuttur. Bu platformlarda olduğu gibi, bu özellikten yararlanmak ve oyun sürenizi sürekli güncellemek için muhtemelen bir internet bağlantısına ve PlayStation Network'e sürekli bir bağlantıya ihtiyacınız olacak.

Bunlara da Göz Atın

Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Rekoru Kıran Valheim, Dünyanın En Çok Oynanan 2. Oyunu Oldu

Valheim, eşzamanlı oyuncu sayısında yeni bir rekor kırdı. 502 bin oyuncuya ulaşan Valheim, dünyanın en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.