LG, Koronavirüs Maskesini Bazı Pazarlarda Satışa Sunmaya Başladı

Güney Koreli teknoloji devi LG, Puricare adlı yeni maskesini bazı pazarlarda satmaya başladı. Şirketin yeni maskesi, havadaki partiküllerin% 99,97'sini kullanıcının ağzından ve burnundan uzak tutmayı başarıyor.

Dünya çapında 1,2 milyondan fazla insanı öldüren COVID-19 salgını, günlük hayatımızda birçok şeyi değiştirdi. Hastalıktan korunmak ve daha fazla yayılmasını önlemek için maske takmak son derece gerekli ve gerekli hale gelmiştir. Maskelerin yaygınlaşması ile birlikte birçok farklı türde maske ortaya çıkmıştır. Apple ve Disney gibi şirketler kendi maskelerini üretti. Güney Koreli teknoloji devi LG, kendi maskelerini üreten firmalar arasında yer aldı. Şirket, pille çalışan, hava temizleyici yüz maskesini çıkardı.

LG'den hava temizleyici yüz maskesi

LG'nin Puricare Giyilebilir Hava Temizleyici adı verilen maskesi, yüzünüz için havayı temizleyen küçük bir sistemdir. Şirket daha önce kendi kendini temizleyen bir kasaya sahip olan Tone Free TWS kablosuz kulaklıkları piyasaya sürdü. LG'nin yeni maskesi, 820 mAh pil ve iki yerleşik fan ile birlikte geliyor. Bu fanlar, iki adet değiştirilebilir H13 HEPA filtresiyle birlikte, maskenin havadaki parçacıklarının% 99,97'sini ağzınızdan ve burnunuzdan uzak tutar. Ayrıca, bu Puricare yüz maskeleri değiştirilebilir ve geri dönüştürülebilir. Hatta kullanıcılarına maskelerindeki H13 filtrelerini ThinQ uygulamasına ne zaman değiştireceklerini söyleyen bir sistem entegre etti.

Bunlara da Göz Atın

MEB’den Son Dakika Yüz Yüze Eğitim Açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı normalleşme kararlarının ardından yüz yüze eğitime ilişkin açıklama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.