PS5 siparişi veren kullanıcıya bulgur şoku!

İngiltere'de yaşayan birçok oyuncu PlayStation 5'i Amazon üzerinden satın aldı. Kargoları da onlara ulaştı ama kutudan acı gerçek çıktı. Evet, sadece ülkemizde yaşandığını bildiğimiz bir başka olay yurt dışında yaşandı. PS5 kutusundan pirinç için bulgur çıktı.
PlayStation 5 karaborsaya düştü! İşte istenilen fiyatlar
PS5 sipariş edildi, pirinçlik bulgur kutudan çıktı!
Xbox Series X ve PlayStation 5 piyasaya sürüldü, ancak ilginç olaylar durmuyor. İki konsol arasında PlayStation 5'i tercih eden İngiltere'deki oyuncular, hayatlarının şokunu yaşadı.

Amazon üzerinden yeni nesil PS5 konsolunu satın alan oyuncular siparişlerini sorunsuz aldı. Kutuyu büyük bir heyecanla açanlar büyük bir şokla karşılaştı. Eurogamer'in haberine göre, PS5 değil, pirinç için bulgur kutudan çıktı.

Kutudan çıkan ilginç şeyler sadece bulgurla sınırlı değil. Twitter ve Reddit'te gündemde olan etkinlikte evcil hayvan maması, ayak masajı, NERF oyuncak tabanca gibi farklı ürünler kutudan çıktı. Çalışmanın bir başka yönü de, kutuların Amazon'a ait bir bant yerine sıradan bir bant içermesiydi.

Bu ilginç olaylar dizisinin ardından, Amazon'dan bir yetkili Eurogamer'a bir açıklama yaptı. Bu kişi, siparişlerin küçük bir kısmında bu olayın yaşanmadığını belirterek, ağırlıklı olarak ne olduğunu anlamak için araştırma yaptıklarını söyledi. Müşterilerden doğru siparişlerinin teslim edilmesi için 48 saat beklemelerini isteyen Amazon yetkilisi, mağdurlara çeşitli hediyeler verileceğini de duyurdu.

Bunlara da Göz Atın

Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Rekoru Kıran Valheim, Dünyanın En Çok Oynanan 2. Oyunu Oldu

Valheim, eşzamanlı oyuncu sayısında yeni bir rekor kırdı. 502 bin oyuncuya ulaşan Valheim, dünyanın en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.