M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor

Geçen yıl tanıtılan, 3 kata kadar daha hızlı işlemci ve 6 kata kadar daha hızlı grafik performansı sunan M1 destekli Mac modellerinin en küçüğü, Mac mini kutusundan çıkıyor.
H4
M1 işlemcili Mac mini
Büyüklerine göre güçlü bir performans sunar. Ofisimizde kullandığımız iMac'lerin yanı sıra güncel bir donanım olarak satın aldığımız Mac mini kutu açılışı ile sizleri baş başa bırakalım. İyi vakit geçir.

https://www.youtube.com/watch?v=m3mfYp6aEUM & amp; özellik = youtu.be
Bir Mac mini satın almak istiyorsanız:

M1 işlemcili Mac mini neler sunuyor?
4 performans çekirdeği ve verimlilik çekirdeğine sahip 8 çekirdekli CPU'ya sahip 4 birim Mac mini, 16 çekirdekli Neural Engine ile oldukça güçlü. 16 GB'a çıkarılabilen 8 GB entegre RAM'e sahip olan cihaz, 256 GB ve 512 GB depolama seçenekleri ile geliyor.

Aynı anda iki ekrana bağlanabilen bilgisayar, 60 Hz'de 6K çözünürlüğe kadar ekran olan Thunderbolt ile bağlanır ve HDMI 2.0 ile bağlanır 60 Hz'de 4K çözünürlüğe kadar bir ekranı destekler.

Bağlantı noktalarında, DisplayPort, Thunderbolt 3 (40 Gbps'ye kadar), USB 4 (40 Gbps'ye kadar), 2. nesil USB 3.1 (10 Gbps'ye kadar), 2 USB-A, HDMI 2.0, Gigabit ethernet bağlantı noktaları ve kulaklık jakı jack.

Wi-Fi 6'yı (802.11a / b / g / n / ac) destekleyen Mac mini ayrıca Bluetooth 5.0 bağlantısına sahiptir. M1 işlemcili Mac mini 7.899 TL'den başlayan fiyatlarla satışta.

Bunlara da Göz Atın

Ripple rekor kırdı, yüzde 50’den fazla değer kazandı

Ripple bugün öğleden sonra rekorunu kırdı. Piyasada Altcoin olarak bilinen sanal para, gün içerisinde yüzde 50'nin üzerinde değer kazandı ve Twitter'da gündem oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.