Samsung hazır! Galaxy Tab Active 3 geliyor

Samsung Galaxy Tab Active 3 için beklenen haberler geldi. Güney Koreli şirketin yeni tableti hem Bluetooth SIG sertifikasını hem de Wi-Fi Alliance sertifikasını aldı. Böylece bu ürünün satışa sunulacağı kesinleşti. Bluetooth SIG sertifikasını 4 gün önce alan Samsung, şimdi Wi-Fi Alliance ile el sıkışmış durumda. Bundan yola çıkarak 82 yaşındaki firmanın acelesi olduğunu söyleyebiliriz. Üç farklı Galaxy Tab Active 3 modeli tasarlandı.
Samsung Galaxy Tab Active Pro tanıtıldı! İşte özellikler
Samsung Galaxy Tab Active 3 hakkında elde edilen bilgiler nelerdir? Çünkü SM-T570 modeli sadece Wi-Fi desteğine sahip olacak. SM-T575 modelinin hem Wi-Fi hem de LTE teknolojisini barındıracağı açıklandı. SM-T577 adlı modelde LTE teknolojisi ve çift SIM teknolojisi birleştirilecek. Bu ürünlerin tümü Android 10 tabanlı One UI yazılımına sahip olacak.

Bluetooth 5.0 teknolojisi ile uyumlu çalıştığı belirtilen bu tabletlerin fiyatları konusunda herhangi bir bilgi bulunmuyor. Galaxy Tab Active 2 ailesinin teknolojik yetkinlik açısından en zayıf modeli 500 dolara satın alınabilir.

Bu tablet, Exynos 9810 işlemci tarafından desteklenecektir. Diğer teknik bilgileri almak için biraz daha beklememiz gerekiyor. Son olarak, bu tabletlerden biri Geekbench testinde görüntülendi ve bu tabletin 4 GB RAM’i vardı.

Bunlara da Göz Atın

Ripple rekor kırdı, yüzde 50’den fazla değer kazandı

Ripple bugün öğleden sonra rekorunu kırdı. Piyasada Altcoin olarak bilinen sanal para, gün içerisinde yüzde 50'nin üzerinde değer kazandı ve Twitter'da gündem oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.