Android tarafa gelen yeni Google Fotoğraflar özelliği

Mobil fotoğrafçılık, çoğumuz için bir hobiden daha fazlası haline geldi. Yanıt olarak Google, fotoğrafları çok daha ayrıntılı bir şekilde düzenlemek için yeni özellikler sundu. Android kullanıcıları için piyasaya sürülen Google Fotoğraflar düzenleme aracı, fotoğrafları daha kişisel hale getirirken küçük dokunuşlara da izin veriyor.
Google Pixel 5 ve Pixel 4a 5G tanıtıldı! İşte özellikleri
Google Fotoğraflar için düzenleme aracı Android kullanıcılarına geliyor
Artık birçok kişi paylaşmadan önce fotoğraflarının harika görünmesini istiyor. Bazıları için bu, aydınlatmayı veya kırpmayı doğru şekilde yapmak anlamına gelirken, diğerleri için çok daha ayrıntılı ayarlamalar anlamına gelir. Google, Android kullanıcıları için yeni ve daha ayrıntılı bir düzenleyici sunuyor.

Google'ın blog sayfasında duyurulan ve ayrıntılı olarak açıklanan bu yeni düzenleme aracı, birçok kullanıcıya hitap ediyor.

Milyonlarca Android kullanıcısına sunulan özellikler arasında artık Google Fotoğraflar tarafında öneriler sekmesini görüyoruz. . Ek olarak, uygulama seçilen fotoğrafları analiz eder ve sizin için en iyi düzenlemeyi önerebilir.

Yapay zekanın sürece dahil edilmesi ile fotoğraflar kısa sürede en iyi halini alabilmektedir. Yeni düzenleme aracı sayesinde kullanıcılar artık portrelerde karşılaştığımız arka planı bulanıklaştırmak için uygulamayı kullanabilir. Normalde akıllı telefonların portre modunda çekilebilen bu görüntü, yeni düzenleme aracı ile kullanıcılara sunuluyor.

Bunlara da Göz Atın

Snapchat’e arkadaş kontrolü özelliği geliyor

Snapchat, kullanıcılara istenmeyen bağlantıları kişi listelerinden kaldırmalarını hatırlatacak yeni bir özellik sunuyor. "Arkadaş kontrolü" adlı özellik yakında kullanıma sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.