Bilgisayarı soğuttuğunu iddia eden vakum!

Isınan bilgisayarın nasıl soğutulacağı sorusunun cevapları arasında olan bir çözümle karşınızdayız ama bu çözümde bir soru var. Bu videoda vakumlu bilgisayar soğutucusunun çalışıp çalışmadığı sorusunu denemek için 70 TL'ye bir soğutucu aldık ve sizler için test ettik! Oppo Reno4 Lite incelemesi – en iyisi mi?
Isıtmalı bilgisayar nasıl soğutulur
teenni.com olarak farklı videolarla karşınızdayız. Bu videoda vakum bilgisayar soğutucusunun çalışıp çalışmadığı sorusunun cevabını aradık. Dilerseniz kelimeyi daha fazla uzatmayalım ve videomuzla sizi baş başa bırakalım


Vakumlu soğutucu satın almak istiyorsanız
Sizler için incelediğimiz ürünü satın almak isterseniz Hepsiburada üzerinden satın alabilirsiniz.

Bilgisayarı soğutmayı başardık Vakum fanı basit bir mantıkla çalışıyor. Bilgisayarın hava çıkışına yerleştirilen cihaz kendi fanları ile buradaki havayı vakumlamaktadır. Böylece bilgisayardan anında daha fazla hava çıkar. Bu dışarı çıkan hava, bilgisayarın daha hızlı soğumasına neden olur. Bu kadar basit bir mantıkla çalışan sistemi kurup test ettik ve sizin için satın alıp alamayacağına karar verdik. İyi vakit geçir!

Bunlara da Göz Atın

Snapchat’e arkadaş kontrolü özelliği geliyor

Snapchat, kullanıcılara istenmeyen bağlantıları kişi listelerinden kaldırmalarını hatırlatacak yeni bir özellik sunuyor. "Arkadaş kontrolü" adlı özellik yakında kullanıma sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.