Dünyanın ilk katlanabilir TV’si LG Signature OLED TV R, fiyatıyla dudak uçuklatıyor

CES 2018'de LG, kullanıcılara katlanabilir OLED ekranlı bir TV prototipi gösterdi. Bir yıl sonra, CES 2019'da LG Signature OLED TV R'yi sergiledi. Yaklaşık bir yıl sonra LG, dünyanın ilk 65 inç ekranlı katlanabilir TV'sini piyasaya sürdü. Güney Kore'de satışa çıkan LG Signature OLED TV R, fiyat etiketiyle dikkat çekti.

LG OLED Signature TV R, firmanın girdiği testlerde 50.000 kez sorunsuz bir şekilde yuvasına girip çıkmayı başardı. 4K OLED TV, 10 saniyede tam güç veya tam kapanma gerçekleştirebilir.

Kullanıcılar; Üç görünümden birini seçebilir:tam görünüm, çizgi görünümü ve sıfır görünüm.

LG'nin katlanabilir OLED TV'si yaklaşık 87.000 dolara satışa çıktı.

LG, TV'yi Güney Kore'deki büyük perakende merkezlerinde bulunan yedi birinci sınıf tüketici elektroniği için kullandı. mağazada sergiler. Şu anda yalnızca Güney Kore'de mevcut, ancak LG bunu gelecekte diğer ülkelere de getirmeyi hedefliyor.

LG Ev Eğlence Şirketi'nin başkanı Park Hyoung-sei, “LG SIGNATURE OLED R'de sergilenen teknoloji ve tasarım yeniliğinin mükemmel birlikteliği gerçekten bir sanat eseri. Bu hak eden eşi görülmemiş bir başarıdır. Bu, televizyonun ne olabileceğini yeniden tasarlayan gerçek bir lüks üründür; "Bu benzersiz TV, LG'nin birinci sınıf TV pazarındaki liderliğini yeniden teyit ederken, farklılaştırılmış bir kullanıcı deneyimi ve alan hakkında yeni bir düşünme yöntemi sunuyor."

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.