Ferrari Purosangue, test sırasında görüntülendi

SUV modelleri, premium otomotiv şirketleri için en iyi gelir modellerinden biri olarak biliniyor. Önümüzdeki yıl piyasaya sürülmesi beklenen Ferrari Purosangue, test sırasında kameraya yakalandı.
Nisan 2050 GT-R konseptine stajyer imzası
İlk Ferrari SUV modeli Purosangue test sırasında görüldü
Lamborghini, Aston Martin, Bentley, Porsche ve Rolls-Royce SUV gibi şirketler modellerini piyasaya sürdü. Süper spor otomobil denilince ilk akla gelen firmalardan biri olan Ferrari, rakiplerini takip ederek SUV çalışmalarına başladı. Ferrari hayranları tarafından hoş karşılanmasa da günümüzde en çok tercih edilen tip olan SUV modelleri hemen hemen her fiyat segmentinde satışa sunuldu. Henüz Ferrari Purosangue hakkında net bir bilgi yok. Ancak otomotiv devi tarafından halihazırda geliştirilen motor ve aktarma organlarının yeni modelinin kullanılacağı düşünülüyor. 626 beygir gücündeki Bentley Bentayga ve 641 beygir gücündeki Lamborghini Urus ile rekabet etmesi gereken modelin en az 650 beygirlik motorla gelmesi bekleniyor. ?v=Jg4SKIkYzu4 & amp; feature = emb_title

Bunlara da Göz Atın

Google Pixel modelleri nabız ölçebilecek

Google, bu ay Pixel telefonlarda Fit uygulamasına kalp ve solunum hızı monitörleri ekliyor ve bunları gelecekte diğer Android telefonlara da eklemeyi planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.