Google yarın sürpriz bir etkinlik gerçekleştirecek

Google, yarın sürpriz bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Arama Açık olarak adlandırılan etkinlik, Google'ın resmi YouTube kanalında ve etkinlik için kullanıma sunulan web sitesinde canlı yayınlanacak.
AirPod'lar yükseltildi, EarPod'lar daha ucuz! İşte yeni fiyat
Google yarın bir Aramada etkinliği düzenleyecek
ABD teknoloji devlerinden biri olan Google, her yıl bir Google I / O etkinliği düzenliyor. Etkinlik ile birlikte yenilenen hizmet ve teknolojilerini tüketicilerle buluşturan şirket, COVID-19 salgını nedeniyle bu yıl etkinliğini gerçekleştiremedi. Online olarak düzenlenecek etkinlik YoutTube kanalı veya web sitesinde canlı yayınlanacaktır. Etkinlik yarın saat 22:00'de gerçekleşecek. Search On etkinliği kapsamında "Google'ın yapay zekanın gücünden yararlanarak insanların çevrelerindeki gerçek dünyayı anlamalarına yardımcı olacak son çözümlerinin" anlatılacağı belirtildi. Ancak Google bu cümle dışında daha kapsamlı bir açıklama yapmadı.

Bunlara da Göz Atın

Ripple rekor kırdı, yüzde 50’den fazla değer kazandı

Ripple bugün öğleden sonra rekorunu kırdı. Piyasada Altcoin olarak bilinen sanal para, gün içerisinde yüzde 50'nin üzerinde değer kazandı ve Twitter'da gündem oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.