Her koşulda mükemmel ses arayanlar için etkileyici 5 ürün

Kulaklıklar ve hoparlörler söz konusu olduğunda, farklı fiyat aralıklarında çok çeşitli ürünlerle karşılaşıyoruz. Kaliteli bir ürün satın almak için araştırma yapıldığında genellikle kafaları karışır. Seçiminizi kolaylaştırmak için Bose markasının ürünlerine yönelebilirsiniz. ABD menşeli Bose markası, ürünlerinde dengeli ses ve yalıtıma büyük önem vermektedir. Fiyat açısından pahalı ama parasına değer ürünler geliştirir.

Normalde fiyatı nedeniyle tavsiye etmekte tereddüt ettiğimiz Bose marka ürünler artık Black Friday indirimleriyle Amazon'da avantajlı. Bazı modellerde fiyatın neredeyse yarı yarıya düştüğü görülüyor.

Bose Noise Önleyici Kulaklık 700

Bose firmasının üst modeli diyebileceğimiz 700 modeli, yapay zeka aktif gürültü engelleme özelliği ve ses netliği ile öne çıkıyor. Çevrenizdeki sesi tamamen kapatabilir veya dilerseniz mobil uygulama üzerinden neyi ne kadar duymak istediğinizi ayarlayabilirsiniz. Bose AR adında yenilikçi bir özelliğe sahiptir. Kulaklıktaki sensörler vücut hareketlerinizi, başınızın yönünü ve pozisyonunuzu algılayabilir. Bu sayede kulaklık için özel olarak geliştirilmiş egzersiz, oyun ve seyahat rehberi özelliklerinden yararlanabilirsiniz. TriPort adı verilen akustik yapısı ile havalandırma ve rahat bir dinleme deneyimi sunar. Bose 700, sahip olduğu özelliklerle firmanın en eksiksiz kulaklık modelidir.

Bose SoundTouch 300 Soundbar Ses Sistemi

Evinizde sinemanın tadını çıkarmak istiyor ancak odada hoparlör karmaşası yaşamamak istiyorsanız bu soundbar tam size göre.

Bose SoundSport Ücretsiz Kablosuz Kulak İçi Kulaklıklar

Bose SoundSport Free, özellikleri ve ses kalitesiyle iyi bir deneyim sunuyor.

Bose SoundLink Revolve Plus Bluetooth Hoparlör

Bose SoundLink Revolve Plus, boyutunun ötesinde bir sestir. seviyesi var. Rakiplerinin ötesinde bas seviyesi ile de öne çıkıyor. Yoğun bas verirken ses temiz kalır.

Bose SoundLink Color II Bluetooth Hoparlör

Bose SoundLink Color II, şirketin uygun fiyatlı ancak kaliteli ürünlerinden biridir. Üstelik büyük bir indirim uygulandı. Piyasa fiyatının neredeyse yarısına satın alabilirsiniz.

Amazon'da Laughing Friday kampanyası başladı. Yüzde 70'e varan indirimlerden yararlanmak için aşağıdaki kampanya sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.