Logitech, MX Master 3’ün mini versiyonunu çıkarttı!

Farklı meslek grupları ve pek çok kategorideki kullanıcılar için çeşitli fareleri ile dikkat çeken Logitech, şimdi de büyük bir mouse olan MX Master 3 için mini boyutunu piyasaya sürdü. Bilirsiniz, tasarımcılar ve oyuncular, ele oturan büyük fareleri tercih eder. Bu nedenle MX Master 3 oldukça geniş bir tasarıma sahiptir. Logitech burada bu profesyonel kullanım modelini yarıya indirerek seyahat boyutunda bir ürün yarattı. Görünüşe göre yeni fare MX Master Anywhere 3 olarak adlandırılıyor. Logitech MX Master 3 mini sürüm ayrıntıları:
Uygun fiyatlı oyun faresi önerileri
Logitech MX Master 3 mini versiyonu nasıl görünüyor?
Logitech bugün, hem PC hem de Mac için MX Master 3'ün daha küçük versiyonu olan MX Master Anywhere 3'ü duyurdu. MX Master 3'ten geçiş yapacaklar için bu fareye alışmak biraz zor olabiliyor çünkü form olarak küçülen cihaz daha ince bir yapıya kavuşuyor.

Büyük modelin ultra hızlı manyetik kaydırma tekerleğine sahip olan MX Master Anywhere 3, sayfalar arasında hızla geçiş yapılmasına olanak tanır. . Ayrıca tabi ki hızı kullanımınıza göre ayarlayabilirsiniz. Farenin 4.000 DPI sensörü hem hızlı hem de kullanıcılara duyarlıdır. Cihazın sol tarafında yer alan fiziksel tuşların hassasiyetinin oldukça yüksek olduğu bildiriliyor.

Pil ömrüne gelince, Logitech, birlikte verilen USB-C şarj kablosunu kullanarak tam şarjla 70 güne kadar çalışabileceğinizi ve bir dakikalık hızlı şarjla üç saatlik kullanım sağlayabileceğinizi söylüyor. Logitech MX Master Anywhere 3'ün fiyatı yaklaşık 80 $ 'dır.

Bunlara da Göz Atın

Snapchat’e arkadaş kontrolü özelliği geliyor

Snapchat, kullanıcılara istenmeyen bağlantıları kişi listelerinden kaldırmalarını hatırlatacak yeni bir özellik sunuyor. "Arkadaş kontrolü" adlı özellik yakında kullanıma sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.