Uygun fiyatlı Apple Watch SE tasarımı ve bildiklerimiz

Uygun fiyatlı olduğu bildirilen Apple Watch SE için gün sayılıyor. 15 Eylül’de tanıtılacağı ortaya çıkan bu akıllı saat için tasarım detayları da ortaya çıktı. Daha doğrusu, dijital çizimleri Twitter’da bir hesap tarafından paylaşıldı. Peki bu saat hakkında ne biliyoruz? Apple Watch SE tasarımı hakkında bildiklerimize bir göz atalım:
Uygun fiyatlı Apple Watch SE çıkış tarihi açıklandı
Uygun fiyatlı Apple Watch SE tasarımı hakkında bildiklerimiz
Apple Watch şu anda en çok tercih edilen akıllı saatlerden biri olsa da fiyat etiketi nedeniyle her kullanıcıya ulaşamıyor. Apple ekosistemine girmek isteyenler için geliştirilen SE takılarına sahip olacak ve bazı özelliklerden vazgeçecek olan yeni Apple Watch, tasarım olarak Apple Watch Series 4 ile benzer olacak. Saatte GPS olacak ama Seri 5, Her Zaman Ekranda özelliği olmayacak, bu da ekranın sürekli açık olabileceği anlamına geliyor.
説明 : 実 線 で 表 さ れ た 部分 が 、 部分 意匠 と し て 意匠 登録 を 受 る。 一点 鎖 線 は 、 部分 意匠 と し て 意匠 登録 を 受 を 受 https://t.co/WRV6G2SIHJ pic.twitter.com/97Uh7FNQu7
— 意匠 ウ ォ ッ チ bot (@ dsign365) 8 Eylül 2020

15 Eylül’de kesin bilgileri beklemek zorundayız ama birçok kişi için bu saat için çok heyecanlı.

Pro olarak adlandırılabileceğini gösteriyor. Fiyatı 199 dolar olduğu tahmin edilen bu akıllı saat gerçekten dikkatleri üzerine çekecek gibi görünüyor. Bu noktada Apple’ın Watch Series 3 ile hedef kitlesi aslında bu yeni modele kayacak gibi görünüyor. Çünkü uygun fiyata piyasaya çıkacak ve güncellenmiş özellikler ve tasarım içerecek. SA’yı izleyin & # 039; Türkiye’nin dayanıklılığı yanında suya karşı & # 039; s da kullanılmayan Apple Pay & # 039; formülü ve söz konusu yerleşik App Store & # 039; içerecek. Ek olarak, kadınların sevdiği adet döngüsü takibi sunması bekleniyor.

Bunlara da Göz Atın

Snapchat’e arkadaş kontrolü özelliği geliyor

Snapchat, kullanıcılara istenmeyen bağlantıları kişi listelerinden kaldırmalarını hatırlatacak yeni bir özellik sunuyor. "Arkadaş kontrolü" adlı özellik yakında kullanıma sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.