Apple TV, Sony Smart TV’lere Geldi

Apple TV uygulaması artık Sony'nin Smart TV'lerinde mevcut olacak. Sony, Apple TV uygulamasının bazı akıllı TV'lerinde mevcut olduğunu duyurdu. Uygulama şu anda ABD'de Sony'nin X900H serisiyle başlayan bir yazılım güncellemesiyle indirilebilir. Yeni yazılım güncellemesi bu seri ile başlayacak ve 2019 ve 2020 modellerinin çoğu akıllı TV'sinde mevcut olacak.

Sony Android TV'lere gelen yeni güncelleme ile kullanıcılar The Morning Show, See, Defending'in yanı sıra Apple TV + ve Apple TV kanallarındaki orijinal içeriğin de tadını çıkarabilecekler. Ayrıca Jacob, Ted Lasso, Greyhound, The Banker, Boys State ve Beastie Boys Story gibi yeni filmlere ve belgesellere de erişebilecek. Ayrıca kullanıcılar diledikleri gibi seçilen önerileri takip edebilecekler. Aile paylaşımı özelliği kullanılarak abonelikler, kişisel Apple Kimlikleri ve parolaları kullanılarak altı kişiye kadar aile üyesiyle paylaşılabilir.

Bugünkü duyuru, Apple'ın Apple TV + 'ı olabildiğince çok platforma getirme çabalarını destekliyor. Geçen ay LG'nin 2018 OLED ve Super UHD TV modelleri Apple TV destekli hale geldi. Ayrıca, Apple TV yakında Xbox konsollarına gelecek gibi görünüyor. Üstelik, geçen Kasım ayından bu yana, yeni bir Apple TV, Mac, iPhone veya iPad satın alan üyeler için bir yıllık ücretsiz abonelik hediyesi var. Son olarak Apple TV'nin de önümüzdeki günlerde farklı platformlara adım atabileceğini belirtelim.

Bunlara da Göz Atın

RX 6700 XT, 6800 XT ve 6900 XT Özellikleri Newegg Insider’da Listelendi

Newegg alışveriş sitesi ile bağlantılı blog gönderisinde yeni RDNA 2 tabanlı RX 6000 serisi kartların özellikleri paylaşıldı. Küresel ölçekte sevkiyat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.