Bir kullanıcı, Galaxy Buds Pro modelini satışa çıkardı

14 Ocak'ta Unpacked etkinliğinde tanıtılacak Galaxy Buds Pro modelinin fotoğrafları ve fiyatı sızdırıldı. Bir Facebook kullanıcısı, henüz tanıtılmamış olan Galaxy Buds Pro'yu satışa sundu.
Galaxy Buds Pro, Samsung'un sitesine eklendi
Galaxy Buds Pro fiyatı ve fotoğrafları sızdırıldı
Teknoloji meraklıları önümüzdeki hafta yapılacak olan Unpacked etkinliğini beklerken, tanıtılacak modellerle ilgili sızıntılar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Galaxy S21 ailesinin ardından artık Galaxy Buds Pro ile ilgili sızıntılar gündeme geldi. Kullanıcının fiyat etiketi olarak 180 doları seçmesine rağmen 199 dolardan satışa çıkacağını belirtmesi dikkat çekti. Satıcı, 2 Galaxy Buds Pro modeli olduğunu ve açılmadan alıcıya göndereceğini belirtti. form. 3D uzamsal ses teknolojisi ile gelen model, Dolby Atmos desteği, ambiyans ve sohbet modu gibi özellikleri de içeriyor. Galaxy Buds Pro ayrıca IPX7 sertifikasına sahiptir. Type-C girişi olan Galaxy Buds Pro, NFC ve SmartThings Find desteği ile birlikte geliyor. 249 dolar fiyat etiketi ile satılan AirPods Pro modelinden daha ucuz olduğunu kaydeden aksesuar, şarj kutusu ile toplam 22 saat kullanım sunuyor.

Bunlara da Göz Atın

Snapchat’e arkadaş kontrolü özelliği geliyor

Snapchat, kullanıcılara istenmeyen bağlantıları kişi listelerinden kaldırmalarını hatırlatacak yeni bir özellik sunuyor. "Arkadaş kontrolü" adlı özellik yakında kullanıma sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.