WhatsApp’ın Görüntülü Grup Sohbetine Gelen Önemli Bir Özellik, Beta Sürümünde Yayınlandı

Günümüzün en popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, çeşitli iyileştirme ve yeniliklerle güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. En son beta güncellemesi, grup görüntülü sohbetleri için yeni özellikler ve çeşitli hata düzeltmeleri gibi birçok iyileştirme içeriyor.

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, sürekli getirdiği yeni güncellemeler ile kullanıcılarına en iyi deneyimi yaşatmak için çalışmalarına devam ediyor.

2021'e yeni bir beta güncellemesiyle başlayan WhatsApp, görüntülü ve sesli grup sohbetleri iyileştirmeleri, sohbet geçmişi yayınladı. geliştirmeler, yeni çıkartmalar ve çeşitli hata düzeltmeleri.

Artık grup sohbetlerini kaçırmayacaksınız:

WhatsApp'ın en son beta güncellemesinde göze çarpan en büyük yeniliklerden biri, grup video ve sesli sohbetler hakkındadır. Şu anda uygulamanın son kararlı sürümünde, sohbetin başında bunlara katılmazsanız grup sohbetlerini kaçırıyorsunuz. Sizi tekrar sohbete eklemeseler bile, tekrar katılamazsınız.

Ancak son güncellemeyle birlikte, devam eden grup sohbetlerine daha sonra katılma şansınız olacak. Hemen hemen tüm görüntülü sohbet araçlarında bulunan bu özellik, 2021'in sonraki günlerinde WhatsApp'ta görünecek.

Öncelikle WhatsApp'ın tüm yeniliklerini deneyimlemek için Beta programlarına katılın:

Bunlara da Göz Atın

Google Fotoğraflar’ın “Hikayeler” Özelliğine Yıllık Özet Geldi

Google Fotoğraflar'ın Hikayeler benzeri "Anılar" özelliğine Yıllık Özet derlemesi geldi. Tüm kullanıcılar için yayınlanan özellik, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.