David Fincher’ın Netflix filmi Mank için ilk fragman

Netflix filmi Mank, geçen ayın başlarında David Fincher imzalı fotoğraflarla yayınlandı. Şimdi filmin ilk fragmanı yayınlandı. Siyah beyaz formatta çekilen film, Fincher'in hayata geçirmek için askıya alınan Mindhunter'dan sonra çektiği ilk film olarak kaydedildi.
David Fincher'ın yeni filmi Mank
Netflix filmi Mank birkaç ay içinde izlenecek!
Hayatını anlatan Mank bir dönem filmi ve siyah beyaz formatta karşımıza çıkıyor. Film, ünlü yönetmenin imzasını taşıdığı için fazlasıyla merak uyandırıyor. Yönetmen ve yıldız oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Netflix filmi, babası Jack Fincher'ın ölümünden önce David Fincher tarafından yazılan bir senaryoya kadar uzanıyor. Gary Oldman, Amanda Seyfried, Lily Collins, Tom Burke, Charles Dance, Tuppence Middleton, Arliss Howard, Joseph Cross, Ferdinand Kingsley, Jamie McShane, Sam Troughton, Toby Leonard Moore ve Tom Pelphrey gibi yıldızlar çıkıyor. David Fincher'ın bu yeni filmle Gone Girl'den sonra 6 yıllık bir aradan sonra tekrar izleyicilerle buluşacağını söyleyebiliriz.

Netflix filmi Mank'ın 4 Aralık 2020'de seyirci ile buluşacağını belirtelim.

Bunlara da Göz Atın

Ripple rekor kırdı, yüzde 50’den fazla değer kazandı

Ripple bugün öğleden sonra rekorunu kırdı. Piyasada Altcoin olarak bilinen sanal para, gün içerisinde yüzde 50'nin üzerinde değer kazandı ve Twitter'da gündem oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.