Dünyanın ödüllü en iyi mobil oyunları listesi

Mobil oyun endüstrisi her geçen gün daha da genişliyor ve daha fazla insana ulaşıyor. PUBG Mobile dünyada en çok oynanan oyunlar arasında yer alsa da bazı oyunlar farklı kategorilerde aldıkları ödüllerle öne çıkıyor. Dünyanın en iyi ödüllü mobil oyunlarının listesi:
Ağustos ayında en çok indirilen mobil oyun!
Dünyanın en iyi ödüllü mobil oyunlarından hangisi?
Her yıl çeşitli mobil oyunlar için etkinlikler düzenlenmektedir. Her yıl farklı alan ve kategorilerden birçok oyunun ödül kazandığı bu etkinlikler düzenlenmektedir. Mobil Oyun Ödülleri'nin kazananları olan Mobil Oyun Ödülleri'nin bu yılki ve bir önceki dönem Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri yarışmasının kazananlarının listesini burada derledik.
2020'nin en iyi mobil oyunu

Mobile Games Awards 2020 'Kazanan oyuna baktığımızda Call of Duty:Mobile çıktığı günden bu yana dikkatleri üzerine çekti. 2019'un son aylarında piyasaya çıkan ve kısa sürede hatırı sayılır bir oyuncu kitlesine hitap eden oyunun çok oyunculu olduğunu ve Call of Duty'nin temel dinamiklerine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Grafiklerinden oyun içi kontrollere kadar avantajlı bir oyun evreni sunan CoD Mobile'ın istatistikleri de oldukça iyi.

1 Ekim 2019 tarihinde piyasaya sürülen oyunun bu yıl Haziran ayında 250 milyondan fazla indirildiği bildirildi. TiMi Studios ve Tencent Games, oyunun geliştirici tarafında. Yayıncı tarafında Activision ve Garena belirir.
Call of Duty:Mobil güncelleme yayınlandı

App Store ve Play Store'da ücretsiz olarak mevcuttur.

2020'nin en iyi mobil oyunu (16. IMGA)

Sky:Children of The Light, hikaye odaklı yaklaşımıyla 16. IMGA (Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri) Uluslararası Mobil Oyun Ödülleri'nde yerini alıyor. Sakin renkleri, huzurlu ve ruhani dinamikleri olan bu oyun, oyuncular tarafından oldukça beğenildi ve olumlu yorumlar aldı. Oyun hem iOS hem de Android kullanıcıları tarafından oynanabilir. Grafik tarafında çok detaylı olmayan ancak renk geçişleri ile oyuncuları etkileyen bu oyun, 2020'nin en iyi mobil oyunu olarak seçildi. Thatgamecompany tarafından geliştirilen oyunun farklı oyun modları bulunuyor. Örneğin, Hikaye Modlu oyun, Mevsimsel Görev Modu ve Sosyal Mod gibi farklı modları içerir. Huzurlu ve duyarlı bir oyun istiyorsanız, bu ödüllü oyuna bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

App Store ve Play Store'da ücretsiz olarak mevcuttur.
2019'un en iyi mobil oyunu (15. IMGA)

2019'da sırasıyla Floransa ortaya çıkıyor. Hikaye odaklı bir başka oyun olan Florence aslında genç bir kadının ilk aşkının hikayesine dayanıyor. Floransa, Monument Valley'nin ödüllü baş tasarımcısının eseridir ve aynı zamanda interaktif bir hikaye anlatır. Oyun flört etmekten dövüşmeye kadar pek çok duygu içeriyor. Oyunun benzersiz yanı, oyun mekaniği aracılığıyla anlatılan bir hikayeye sahip olmasıdır. Oyun ayrıca mini oyun aktiviteleri ile son derece interaktif hale geliyor.

App Store kullanıcıları için 27.99 TL, Google Play Store için 10.99 TL fiyatla satışa sunuluyor.

2018'in en iyi mobil oyunu (14. IMGA)

Her yıl farklı oyunlar seçilmektedir. Ödüllerde 2018'in kazananı, Adriaan de Jongh tarafından geliştirilen Hidden Folks. Siyah beyaz formda tasarlanan oyunun oldukça detaylı olduğunu belirtmekte fayda var. Adından da anlaşılacağı gibi bulmaca odaklı bir oyun olan Hidden Folks, nesnelerin seslerinde kullanılan insan sesleriyle farklı bir atmosfere bürünüyor. Ayrıca mobil tarafta 5 üzerinden 4,9 puan alıyor. Oyun, App Store tarafı için 46.99 TL, Google Play Store için 34.99 TL'ye satın alınabiliyor.
2017'nin en iyi mobil oyunu (13. IMGA)

Tabii ki 2017'nin en iyisi ve 2017'nin en iyisi Mobil oyun Pokemon GO'yu alıyor. Pokemon GO çılgınlığını hatırlarsanız, ülkemizi de ziyaret ederek, insanların farklı yerlere gitmelerine ve ilginç yerler keşfetmelerine izin verdi. Halen dünya çapında popüler olan bu oyun, salgın döneminde evde Pokemon avlanmasına izin verdi.

Oyunu bilmeyenler için temelde sanal gerçeklik tabanlı olup Pokemon'u yakalamanıza veya bulunduğunuz bölgelerden puan toplamanıza olanak tanır. Oyunda günlük görevler vardır ve sizi telefonunuzla sokak sokak götürür. yap onları. Çıktığı günlerde oldukça popüler olan bu oyun, ilerleyen dönemlerde bağımlılık yaptığı için çok eleştirildi. App Store ve Play Store için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bunlara da Göz Atın

Google, Uyku Takip Uygulamalarını Daha Verimli Hale Getirecek Yeni Bir API Yayınladı

Google, Android uygulama geliştiricilerinin düşük güç kullanımıyla uyku izleme uygulamaları geliştirmesini sağlayacak API'sini üçüncü taraf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.