Godzilla vs Kong’un Yönetmeni: Filmde Mutlaka Bir Kazanan Olacak

Godzilla-Kong çekilişi beklentisinin aksine filmde kesinlikle bir tarafın kazanacağı belirtilmişti. Koronavirüs salgınının film endüstrisini vurduğu darbe nedeniyle bu yıl çok az film çekildi. Godzilla vs Kong filmi hem kült karakteri hem de filme aç olan sinemaseverler nedeniyle ön plana çıkmaya başladı.

2021'in en çok beklenen yapımı haline gelen Godzilla vs Kong hakkında IGN ekibine konuşan yönetmen Adam Wingard, filmin vizyona girmesinden 1 ay önce önemli açıklamalarda bulundu. . Yıllar içinde özellikle bu konuda onbinlerce başlık ve yüzbinlerce gönderi bulabilirsiniz. Wingard, 26 Mart 2021'de bu kavgaya son vermeyi planlıyor.

Gozilla-Kong:büyük kavga başlar ve biter

Taraftarların Muhammad Ali ve Joe Frazier'in boks maçına benzettiği Godzilla vs Kong, yıllarca süren merakı sona erdirecek. Adam Wingard, bu mücadelede açık bir kazanan olacağını belirtiyor. IGN'e “Bu filmin gerçek bir karşılaşma gibi hissetmesini istedim” dedi. Filmden sonra tartışmaların bitmesini istiyorum. Bu nihai sonuç olacak. Godzilla ve King Kong oradalar, birbirlerini öldüresiye dövdüler. Sonunda birisi kazanır. İşte bu. "Wingard'ın açıklamaları bize film hakkında önemli bilgiler veriyor.

Bunlara da Göz Atın

Harry Potter Filmlerinde Es Geçilen Talihsiz Yaratık ‘Şahgaga’ Kitaplarda Nasıl Anlatıldı?

Harry Potter serisinin sevilen yaratıklarından biri olan Buckbeak hakkında özellikle filmlerde çok fazla bilgi alamıyoruz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.