Harry Potter evreninde geçen açık dünya oyunu Hogwarts Legacy, 2022 yılında ertelendi

Warner Bros. tarafından yayınlanan Interactive Entertainment tarafından geliştirilen ve Avalanche Software ve Portkey Games tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon oyunu Hogwarts Legacy'yi bekleyen oyuncular maalesef olumsuz bir gelişme yaşadı.

Daha önce birçok kez sızdırılan ancak 2020 Eylül ayında duyurulan Hogwarts Legacy'nin 2021'de piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Maalesef oyun önümüzdeki yıl olan 2022'ye ertelendi. Portkey Games, oyunun gecikmesi nedeniyle de bir mesaj paylaştı:

"Yeni oyunumuz Hogwarts Legacy'ye güzel tepkiler verdikleri için dünyanın her yerinden hayranlarımıza teşekkür ederiz. Oyunu bekleyen herkese mümkün olan en iyi deneyimi sunmak bizim için çok önemli. Geliştirmek için biraz daha zamana ihtiyacımız var." Hogwarts Legacy bir açık dünya aksiyon türü olacak ve 2022'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek.

Bunlara da Göz Atın

Konami’nin Irak’taki savaşı konu alan iptal edilen FPS oyunu Six Days in Fallujah yeniden duyuruldu

Konami 2009 II'de iptal edildi. Felluce Muharebesi konulu Six Days in Fellujah savaş oyunu yeniden duyuruldu. Bu yıl çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.