Huawei’nin uygulama mağazası AppGallery yenilendi

Huawei, dünyanın üçüncü büyük uygulama mağazası olan AppGallery'nin yeni arayüzünü tanıttı.

Huawei'nin konuyla ilgili Türkiye'den yaptığı açıklamaya göre, yeni tasarım, tüm kullanıcı deneyimi boyunca daha iyi tasarıma sahip uygulamaları ve oyunları sergiliyor. Yeni AppGallery arayüzü, uygulamaların görseller ve tamamlayıcı dijital içerik kullanılarak gösterilmesine ve kullanıcılara daha az adımda sunulmasına olanak tanıyan etkileşimli keşif kavramına odaklanıyor.

Yeni arayüzdeki "Öne Çıkanlar" sekmesinin hemen altında, aktif kullanıcılar arasında en popüler özelliklerden biri olan "Kampanyalar" ve "Hediyeler" sekmeleri bulunuyor. Örneğin, uygulamalar artık yeni "Öne Çıkanlar" sekmesinde kart biçiminde sunulmaktadır. Bu yeni teklif, kullanıcıların AppGallery ekibi tarafından özel olarak seçilmiş bir dizi uygulama ve oyunu bulmasını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda makaleler, uzman kılavuzları ve incelemeler dahil olmak üzere daha alakalı içerik sağlar. Öne çıkan sekmeler de yukarıdan aşağıya ve eski haline geçerek kullanıcı deneyimini iyileştirmek için güncellendi.

Uygulamalar ve oyunlar artık iki özel sekmeden keşfedilebilir. Şirket ayrıca, kullanıcıların yorumları ve derecelendirmeleri keşfetmesini kolaylaştırmak için uygulama ürün sayfalarının tasarımını da revize ediyor.

Tüketici Elektroniği Grubu, Orta Doğu Avrupa ve İskandinav Küresel Ortaklıkları ve Ekosistem Geliştirme Başkan Yardımcısı Wang Heng, şirketin platformdaki premium uygulamaları da içerdiğini söyledi. Başvuru sayısının her geçen gün arttığını bildirdi.

Bunlara da Göz Atın

Zararlı içerikleri kaldırmayan sosyal medya şirketlerine ceza yolda

Birleşik Krallık'taki zararlı içeriği kaldırmazlarsa, sosyal medya şirketleri 18 milyon sterline veya küresel gelirlerinin yüzde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.