Path of Exile 2’nin 2022’de çıkması bekleniyor

Grinding Gear Games tarafından yayınlanan ve geliştirilen Path of Exile 2 Kasım 2019'da duyuruldu. Çok sevilen ilk oyunun ardından ikinci oyuna duyulan heyecan hala çok yüksek ancak maalesef oyunun geliştirme süreci sürekli kesintiye uğruyor. salgına.

Oyunun çıkış tarihi hiçbir zaman açıklanmadı ancak 2021'de çıkması bekleniyordu. Normalde Path of Exile 2 beta sürümünün 2020'de çıkması bekleniyordu ancak ne yazık ki salgın nedeniyle ertelendi. Şu anda beta ile ilgili bir açıklama yok ama oyunun tam sürümünün 2022'de çıkması muhtemel görünüyor. Grinding Gear Games stüdyo başkanı Chris Wilson, Covid'i suçlamaktan nefret etse de oyunun Covid nedeniyle erteleneceğini söyledi. . Salgın nedeniyle Yeni Zelanda'nın sınırları kapalı olduğu için ekibi yurt dışından takviye etmekte zorlandıklarını söyledi. Bu yüzden ekibi büyütemediler ve işler istedikleri kadar hızlı gitmedi. Chris Wilson çıkış tarihini net olarak açıklamasa da oyunun 2022'de çıkacağını düşünüyor. Tabii bu süreçte Path of Exile desteği de devam edecek. Atlas genişlemesinin yankıları 15 Ocak'ta yayınlanacak.

Bunlara da Göz Atın

Konami’nin Irak’taki savaşı konu alan iptal edilen FPS oyunu Six Days in Fallujah yeniden duyuruldu

Konami 2009 II'de iptal edildi. Felluce Muharebesi konulu Six Days in Fellujah savaş oyunu yeniden duyuruldu. Bu yıl çıkması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.