Telegram’dan WhatsApp’a gönderme

Son günlerde WhatsApp kan kaybetmeye devam ederken Türkiye'de de gündemde olan kullanıcı sözleşmesi ile güncellemeyi Telegram'dan daha büyük göndermeye geldi.
H4
Telegram, WhatsApp'a karşı güçleniyor
sosyal medyada büyük tartışma haline geliyor WhatsApp kullanıcı sözleşmesi Kullanıcıları ikiye ayırıyorum. Sözleşmeyi 8 Şubat'a kadar onaylamayanlar bu tarihten itibaren WhatsApp'ı kullanamayacaklar ancak bugün büyük çoğunluğu farklı platformlara akın etti.

Rus programcılar Nikolai Durov, Pavel Durov ve Axel Neff tarafından düzenlendi; Yasal ikametgah adresi Londra'da ve operasyon merkezi Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan Telegram, resmi Twitter hesabından WhatsApp'a gönderildi.

Viral videolarda WhatsApp kullanıcı sözleşmesinin kabul kısmını, kullanılan tabutları taşıyan kişilerin önünde toplayan ve paylaşan Telegram, fonksiyonel ve pratik kullanımıyla kısa sürede kullanıcı sayısı olarak WhatsApp'tan geçebiliyor. bazıları WhatsApp'ı kullanmama kararından geri dönmeyeceklerini belirtiyor.

Bunlara da Göz Atın

Ripple rekor kırdı, yüzde 50’den fazla değer kazandı

Ripple bugün öğleden sonra rekorunu kırdı. Piyasada Altcoin olarak bilinen sanal para, gün içerisinde yüzde 50'nin üzerinde değer kazandı ve Twitter'da gündem oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.