Video Paylaşım Platformu Dailymotion, Türkiye’ye Temsilci Atadı

YouTube en önemli alternatif video paylaşım platformlarından biri olan Dailymotion, Türkiye'ye temsilci atama kararı aldı. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan kararı açıkladı.

Geçtiğimiz aylarda alınan bir kararla, ülkemizde faaliyet gösteren sosyal medya kuruluşlarının Türkiye'de temsilci bulundurma mecburiyeti getirildi, kısıtlamalara uymayan firmalar da ağır yaptırımlar uygulamayı kabul etti.

Daha önce YouTube, VK ve TikTok, Türkiye bir heyet kararlaştırmıştı. Bu firmalar artık milyonlarca insan başka bir video paylaşım platformunun kullandığı Dailymotion'a katılmaya karar verdi.

Bakan Yardımcısı açıkladı

Dailymotion temsilcisi atama kararını açıklarken Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan oldu. Sosyal medya hesaplarından gelen kararı açıklayan Sayan, şu ifadeleri verdi:

"TikTok'un ardından Dailymotion'dan müjdeli haber geldi. Yurtdışından Türkiye'den günlük 1 milyondan fazla erişim sağlayan, Türkiye'de Dailymotion temsilcisini, sosyal ağ sağlayıcılardan gelen sosyal ağlardan bir an önce bekliyoruz. henüz atanmış temsilciler.

Bunlara da Göz Atın

Elon Musk Clubhouse’a Katıldı: Mars, Neuralink ve Bitcoin Hakkında Dikkat Çeken Açıklamalar

Geçen gün Clubhouse'da bir programa katılan Elon Musk, insanların Mars'a, Neuralink'e ve Bitcoin'e gitmesi konusunda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.