Volkswagen Crafter’ın iki yeni versiyonu satışa sunuldu

Okul hizmet mevzuatında belirtilen Crafter Uzun Şasi Okul 16 + 1 modeli; Yolcu koltuklarına entegre sensörler, araç dışındaki kör noktaları gösteren üç kamera, otomatik yükseklik ayarı, sınıfında tek olan üç noktadan gerdirilmiş emniyet kemeri gibi tüm güvenlik özelliklerine sahiptir.

Crafter Long Chassis School ve Service, Comfortline donanım seviyesinde satın alınabilir. Crafter Long Chassis modellerinde önden ve arkadan ayrı olarak çalıştırılabilen klima, isteğe bağlı 8 "Kompozisyon Medya Radyosu, USB girişli yolcu koltukları. Elektrikle çalışan ön camlar, dahili katlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar, otomatik aydınlatmalı farlar, güvenlik. sensör, hız sınırlama özelliği hız sabitleyici, arka park sensörü gibi yardımcı sürüş özellikleri de standart olarak sunulmaktadır.

Crafter Long Chassis Service 15 + 1 versiyonu 315.000 TL, Crafter Long Chassis School 16 + 1 versiyonu 342.000 TL'dir. Volkswagen Ticari Araçların CD segmentindeki güçlü temsilcisi Crafter model ailesi, School and Service modellerinin Long Chassis (LWB) versiyonu ile genişletildi.

Crafter Long Chassis Service 15 + 1 ve School 16+ fark yaratıyor donanım özellikleri ile sınıfında 1 model, maksimum 4 ton yük ağırlığı, düşük yakıt tüketimi, 140 PS güç ve 340 Nm tork sağlayan 2 litrelik motor ile öne çıkıyor. rafter Long Chassis versiyonları da ailenin diğer üyeleri gibi 2.0 litrelik turbo dizel motora sahip. Volkswagen Ticari Araç tarafından Yeni Crafter için özel olarak ticari hayatın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan 2.0 litrelik motor, 140 PS güç üreterek 340 Nm tork ile yüksek performans ve yüksek çekiş gücü sağlarken aynı zamanda ekonomik avantaj sağlar. düşük yakıt tüketimi ile kullanıcısı.

Bunlara da Göz Atın

Lexus RX’in Black Line versiyonu Türkiye’de: İşte fiyatı

Türkiye'de satışa çıkmadan yaklaşık 6 ay önce Lexus RX RX olarak Black Line tasarımının karanlık detaylarıyla birleştiği Lexus Aralık, Türkiye Showroomları'nda gerçekleşti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.