Geliştiricisi Bu Yılın Başında Vefat Eden Don’t Make Love, Steam’de Ücretsiz Oldu

Bu yılın başlarında geliştiricisi vefat eden bağımsız oyun Don't Make Love Steam'de ücretsiz hale geldi. Oyun, iki sevgi dolu peygamberin etrafında toplanıyor ve oyuncuları inanılmaz bir ikileme sürüklüyor.

Bir ilişki çıkmazı içinde olduğumuz, derinden anlamlı bağımsız oyun Don't Make Love Steam'de ücretsiz hale geldi. İlk bakışta çok basit görünen bu oyun aslında geliştiricisinin bir şekilde kendini ifade ettiği bir yapım. Bu zor bir karar çünkü iki peygamber birbirine çok aşıktır, ancak çiftleşirlerse kadın peygamberin içgüdülerine teslim olma ve erkek peygamberin vücudunu parçalama şansı çok yüksektir.

Oyunun geliştiricisi bu yılın başlarında vefat etti:

Don't Make Love, bu yılın başlarında vefat eden İtalyan bağımsız oyun geliştiricisi Dario D'Ambra'nın anısına ücretsiz hale geldi. Dario'nun ortakları ve arkadaşları, "Bu oyun, kişisel deneyimlerini, düşüncelerini ve duygularını aktarması gereken harika bir kişi tarafından geliştirildi" sözleriyle oyunun ücretsiz olduğunu duyurdu.

Oyunda karısıyla çiftleşirse ölecek olan peygamberdevesi olarak oynadığımız oyunda aşkımızı sürdürmek en insani içgüdülerimizden biridir. Farkına varmak arasında bir ikilemde kaldık. Tamamen diyaloglara dayanan oyunda aslında herhangi bir kısıtlama olmaksızın kendi diyaloğumuzu yazarak sohbet ve yanıtları şekillendirmeye çalışıyoruz. Ancak oyunun grafik tarafında sinematik bir hisle görsel bir romana benzediğini söyleyebiliriz. Ayrıca oyundaki müziğin partnerimizin ruh haline göre değiştiğini de söyleyelim.

Bunlara da Göz Atın

Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı Rekoru Kıran Valheim, Dünyanın En Çok Oynanan 2. Oyunu Oldu

Valheim, eşzamanlı oyuncu sayısında yeni bir rekor kırdı. 502 bin oyuncuya ulaşan Valheim, dünyanın en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.