MB&F Legacy Machine Perpetual Evo modellerini duyurdu

Dünyaca ünlü MB&F firması oldukça şık ve pahalı modeller üretse de firmanın modelleri genellikle spor aktivitelerinde ve saate zarar verme riski bulunan durumlarda kullanılmamaktadır. Firma, bu durumu iyileştirmek için yeni 44 mm Legacy Machine Perpetual Evo modelini zirkonyumdan yapılmış kasa, safir kristal cam, vidalı kurma kolu, 80 metreye kadar su geçirmezlik ve FlexRing adı verilen şok emici sistemle üretti.

3 farklı kadran rengine sahip yeni model tercih edildi.

Yeni modellerde elden kurmalı çift namlulu mekanizma tercih edilse de markanın ikonik imzasını oluşturan kadranın ortasındaki 14mm dengesi ilk bakışta dikkat çekti demek mümkün.

Çift namlu sayesinde, 72 İsminden de anlaşılacağı üzere saatlik güç rezervi sağlayan yeni modeller sonsuz takvime sahip, bu nedenle takvim bir kez ayarlandıktan sonra tekrar ayarlanması gerekmiyor. Ayrıca 4 yılda 1 Şubat günkü değişiklikleri de takvime yansıtılıyor.

152.000 CHF ile yeni modeller alıcılara sunulacak.

Bunlara da Göz Atın

Susuzluğa karşı verilen mücadelede, yeraltı barajları önemli avantajlar sağlayabilir

Ülke genelinde 100 yer altı baraj inşaatı projesini hayata geçiren Tarım ve Orman Bakanlığı kuraklık ve kuraklıkla mücadelede elimizi güçlendirmeye çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.